Megoldásra vár

Háztartasi és veszélyes hulladék

Háztartási és veszélyes hulladékot raktak le a Dél-pesti kórház Kakas domb felé eső oldalán

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Alsó határút 173

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Takács Nándor!
    Köszönjük bejelentését.
    A veszélyes hulladék elszállítását a mai napon megrendeltük, az intézkedésig szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel,
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Takács Nándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Határ út szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Határ út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Pesterzsébet szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Alsóteleki utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére