Megoldott

Be nem fejezett munka?

Anonim Járókelő

Az több mint egy hónapja így el azóta már egy köztéri vicc

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest Kőrösi J. u. 7-9

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Közben megoldódott, pedig itt még 'VÁLASZRA VÁR' címkével maradt.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve az Allee-nek az info@allee.hu email címre.
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. szeptember 15., szerda 9:18
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére