Megoldott

Járhatatlan járdaszakasz

Annyira lelógnak már a gallyak, hogy 150 cm felettiek már nem férnek el. Naponta több száz limbóhintó összejön.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Rézöntő u. 23

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, lezárható, köszönöm.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00089263 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Parlagfű és társai

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Grassalkovich út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    FKF zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Dinnyehegyi út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális zöld?hulladék lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Czobor utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére