Megoldott

Kieső kilincs

A Szalmarózsa tér 4. szám előtt a játszótéten a kapu kilincs kijár és az ember kezében marad. Kérem az illetékeseket a hiba javítására.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szalmarózsa tér 4

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Stankovics Andor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést. Intézkedünk!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Letört faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Tolnay Károly utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hársfa utcai játszótér kapuja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Rákosi út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Batthyány Ilona utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére