Megoldott

Rossz állapotú buszmegállók

Pesterzsébet vasútállomásnál a Helsinki út mindkét oldalán össze lettek graffitizve az utasvárók, lekoptak a padok, és mocskos a megállók környezete. Legyenek szívesek eltávolítani a graffitit, lekenni a padokat és eltakarítani a szemetet.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet

Hozzászólások

  • Fábián Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen! Sokkal esztétikusabb lett.
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Technician
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Fábián Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    JCDecauxnak is kérném elküldeni
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére