Megoldott

Hatalmas kátyú a Szegedi úton

Rákosrendező vasútállomásnál, pont a kanyar után kicsivel van két kátyú, az egyik hatalmas, a képen az elsuhanó autók csak a hosszúságát-szélességét tudják érzékeltetni, de jó mély is :(
Kérem lehetőleg mielőbb javítsák!
köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szegedi út 74

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    javították, köszönöm szépen!!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Amerikai út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére