Megoldott

Eltávolított táblák

Tisztelt Fővárosi Vízművek!

A napokban eltávolíttotak egy oszlopot, amin a 790502007 számú föld alatti tűzcsap és a hozzá tarzozó tolózár jelzőtáblája volt. (A tűzcsap jelzőtábla adattartalma egyébként hibás volt T80 a T150 helyett). A leszerelt táblákat a közeli fa törzsén hagyták.
Kérem a két jelzőtábla pótlását, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csikó stny. 2

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszahelyezve.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • KG P bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére