Megoldott

Hiányzó táblák

Tisztelt Vízmű!
Aradi utca 32 előtt altalaji tűzcsap (vagy légtelenítő?) jelzőtábla hiányzik, kérem pótlását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Aradi u. 32

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Van tábla.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Bánkuti Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére