Válaszra vár

Borzalmas állapotú közmű fedél

Anonim Járókelő

XX.Baross utca 48-ból nyiló zsákutcábban a közmű fedelek borzalmas állapotban vannak . Kérem javítani köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Baross u. 50

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "DIGI Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: DIGI Kft.
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hangosan zúgó doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Zalaegerszeg utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére