Megoldott

kint felejtett tábla

Nemrég felújították a Tomori-Újpalotai kereszteződést., megszüntették a háromszöget. A felújítás közben ideiglenesen egyirányúsították az út egy részét. Az egyirányú út tábla kint madadt, viszont szemből jönnek.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Tomori u. 20

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Attila!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Töreki Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggelre levettékna táblát.
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Töreki Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    30 zona

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Sándor István utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére