Megoldott

Víz folyik az út alól

Anonim Járókelő

Bp. XI. Eper u és Botfalu köz sarkán az aszfalt alól ömlik a víz.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Eper u. 20

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rupphegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Biztos itt van a tűzcsap helye?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére