Megoldott

Bartók Béla úton graffitis elhagyott Opel

Tisztelt Ügyintéző,

A 11. kerületi Bartók Béla út 105 előtt egy elhagyott, szét graffitizett Opel Astra áll hónapok, de lehet hogy már évek óta. Kérem intézkedjenek a gépjármű elszállításáról hivatalosan.

Rendszáma:

Köszönettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 105-1132.

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Szabolcs, jelen helyzetben törvényes megoldás nincs. Azóta egyébként leponyvázták.
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük Dominik!

    Újbuda Közterület-felügyelet
  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    A gépjármű érvényes műszaki vizsgával és rendszámmal rendelkezik, a Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályok értelmében nem intézkedhet. A bejelentésedet emiatt ""Megoldottként"" zárjuk....
  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Újbuda Közterület-felügyelet!
    Válaszukat nem tudom értelmezni. Kihez fordulhatok hogy megoldódjon az ügy? Köszönettel, Pataky Szabolcs
  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Pataky Szabolcs!

    Mi ezt az esetet is lezártnak tekintjük részünkről. A felelősség a tulajdonost terheli. Személyesen felkerestük, de úgy látszik értelmetlen volt eddig a felhívás.

    Újbuda Közterület-felügyelet
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tomaj utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tomaj utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Forgalomból kivont jármű közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Breznó köz (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére