Megoldatlan

Elhagyott kerékpár

Anonim Járókelő

Elhagyott egyszerűbb számlakattal zárt kerékpár foglalja a szabad parkoló helyet. A kerékpárt ismeretlenek megrongálták.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalogány u. 35

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy az elhagyott, lezárt kerékpárok esetén általában nem lehet megállapítani a tulajdonos kilétét, ezért nincs mód a jogszerű eltávolításukra.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére