Megoldott

Tábla takarásban

Sajnos a kerület szinte minden utcájában találni hasonlót. A kertész csapat figyelmébe ajánlom! Rézöntő utcában is például.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Wekerle Sándor u. 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva. Lezárható, köszönöm!
  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A tárgyban megjelölt azonosítószámon lévő bejelentést a mai napon (2021.09.15)elvégeztük. Ezúton szeretném tájékoztatni, hogy Önkormányzatunk nagy erőkkel azon van, hogy az illegálisan...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Parlagfű és társai

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Grassalkovich út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    FKF zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Dinnyehegyi út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális zöld?hulladék lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Czobor utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére