Megoldatlan

Intézményesített fém "kátyú" avagy lassan elkopó csatorna tető

Fejlemény - 2016.08.02

A kereszteződés átalakítását/felújítását befejezték, azonban a csatorna fedlap cseréje annak rendkívül rossz állapota ellenére sem történt meg.
_______________________________________________________

A Kőbányai útnak a Mázsa tér és Vaspálya utca közötti szakaszán a híd alatt az Élessarok irányába vezető útpályán egy erősen leromlott állapotú csatorna tető borzolja az autósok idegrendszerét. Több mint cserére érett, tekintve hogy buszok által is sűrűn használt forgalmi sávról beszélünk illetve jelentős gépjármű forgalom halad át a szakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Megküldésre került a Fővárosi Csatornázási Művek részére.
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi érdemi intézkedés nem történt az ügyben, az autósok rendre koppannak a fém gödörben.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet az, hogy az egykori BKK Zrt. volt az aki úgy tájékoztatott, hogy megcsinálják. Bízzunk benne, hogy nem hosszas levelezés lesz a végeredménye, hanem gyors intézkedés. A bosszantó a dologban,...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    "Az ígéret ellenére sem csinálták meg"

    Lehangoló. Pedig - úgy emlékszem - a vízművek általában gyorsan és jól szokott ilyen esetekben eljárni.
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben kifogásolt fedlap kopást Útellenőri Szolgálatunk is észlelte. Társaságunk a probléma megoldásában nem illetékes, viszont a közmű szerelvény üzemeltetőjét, a Főváro...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ígéret ellenére sem csinálták meg
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    A többi részét valóban szépen javították! amit köszönök!
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnálatos módon a felújítás idáig (csatorna tető) már nem ért, és látható módon (a vágások a legtöbb helyen jelölve voltak) mégsem tervezik a cserét annak ellenére, hogy az illetékesek elvileg tudtak...
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük az észrevételt, módosítottuk.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    mióta nyócker? :)
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldatlan"-ra zártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: https:/...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8899)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentett csomópont burkolatfe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Van akit nem érdekel... Semmi változás
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor még várunk, ha van látható fejlemény jelzem.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést továbbítottuk a BKK-nak.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A helyszíni búvárvizsgálat során munkatársaink megállapították, hogy a jelzett fedlap nem tartozik a Társaságunk által kezelt műtárgyak közé.
    A kopott öntvény az általunk üzemelt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A helyszíni búvárvizsgálat során munkatársaink megállapították, hogy a jelzett fedlap nem tartozik a Társaságunk által kezelt műtárgyak közé.
    A kopott öntvény az általunk üzemelt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük! Várjuk a fejleményeket, folyamatosan tudósítani fogok az eseményekről.
  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük észrevételét. A fedlap cseréjéről intézkedtünk.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    kommunikációs vezető
    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek a hibáról
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült közműfedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nemes utcai lyukak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Nemes utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére