Megoldott

Széttört zárszekrény

Anonim Járókelő

Tisztelt Vízmű!
Kerepesi út kifelé vezető oldalán az egyik zárszekrény széttört, kérem cseréjét. Köszönöm!

Kép forrása: Google

https://maps.app.goo.gl/aKruqJyNsg9hveN47

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 52

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélték a szekrényeket, köszönöm!
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére