Megoldott

alig látható fontos tábla - Köves út

FRISSÍTÉS 2021.09.06.:

A XXIII. kerület válasza:
"Az Ön által 2021.09.06-án bejelentett problémát munkatársaink még a bejelentés napján orvosolták, a gallyazás megtörtént. Szeretném felhívni azonban a figyelmét, hogy a köves út erdősáv felöli oldala már a XX. kerület kezelésében áll, így a forgalmi tábla környezete is."

-----

Bízzunk benne, hogy az erre közlekedők ismerik az összes táblát és nem számít ha már nem látható bármelyik is. Persze ha erre téved valaki idegen, akkor azért nem ártana mindenhol láthatóvá tenni azokat.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Köves út 164

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, lezárható, köszönöm!
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Címzett!

    Tájékoztatom, hogy a külterületi KRESZ táblák láthatósága ügyében a Budapest Közút illetékes intézkedni, azonban a probléma gyorsabb megoldása érdekében a metszést megrendeltük. Az...
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szabó András úrnak szeretném üzenni, hogy nem történt meg a gallyazás. Talán az illetékes kerület emberi nem ily módon fogják orvosolni. Ma reggeli kép csatolva.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Bízzunk benne, hogy az erre közlekedők ismerik az összes táblát és nem számít ha már nem látható bármelyik is. Persze ha erre t...

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Anonim Járókelő!

    Az Ön által 2021.09.06-án bejelentett problémát munkatársaink még a bejelentés napján orvosolták, a gallyazás megtörtént. Szeretném felhívni azonban a figyelmét, hogy a köve...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kihaltak a fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Ady Endre utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Parlagfű és társai

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Grassalkovich út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járhatatlan járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Rézöntő utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére