Megoldott

rongálás

A tűzrakó közelében lévő asztalt sajnos vandálok kiégették.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Remény u. 56

Hozzászólások

  • Vóker János hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors intézkedést!
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A javítást elvégezték kollégáink. Bejelentését köszönjük.

    [cid:image001.png@01D7B3E5.BF1D2540]Üdvözlettel:

    Mészáros Péter

    Pilisi Parkerdő Zrt.

    honlap: www.parkerdo.hu

    2025 Vi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük az észrevételt. Továbbítjuk a Pilisi Parkerdőnek.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Vóker János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Zsélyi Aladár utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Árpádföldi út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére