Megoldott

Nagyra nőtt lombkorona

Frissítés
2021.09.06.

"Tisztelt Járókelő!

A 00088916 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk:

A bejelentésben jelzett fa nincs Társaságunk üzemeltetésében.

Kérjük válaszunk elfogadását.

Fazekas Péter
osztályvezető
ÜGYFÉLSZOLGÁLATI OSZTÁLY

FŐKERT NONPROFIT ZRT."

-------------------

Tisztelt Illetékes!

A Krisztina körút, és a Maros utca sarkán található fának a lombkoronája túlzóan nagyra nőtt már. A képeken látható, hogy kettő darab táblát teljesen kitakar, illetve már-már a járdára is túlzottan belóg.

Kérném szépen, hogy a fát vegye kezelésbe egy "fodrász" :)

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Maros utca 2

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Jártam arra, visszavágták. Nekem mondjuk korábban jobban tetszett, de tény, hogy így könnyebb elférni, köszönjük.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Krisztina körút, és a Maros utca sarkán található fának a lombkoronája túlzóan nagyra nőtt már. A képeken látható, hogy kettő darab táblát teljesen kitakar, illetve már-már a járdára is túlzottan belóg. Kérném szépen, hogy a fát vegye kezelésbe egy "fodrász" :) Köszönöm."-ról "Fri...

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00088916 számú bejelentésre az alábbiakról t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére