Megoldásra vár

Lomtalanításból otthagyott kupac

XX. kerület Kende Kanuth utca 73 előtt az éves lomtalanítás után egy nagy kupac lom maradt. Láthatóan bútor, ruha és nem veszélyes hulladék.
Továbbá ugyanebben az utcában tovább haladva a Tátra tér magasságában több kupac lom, sitt és festékes vödör maradt. Sajnos a kupacok minden nap nőnek további zsákokkal.
Minél késöbb oldják meg a problémát, annál nagyobb kupacok lesznek.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kende Kanuth u. 73

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Címzett!
    Bejelentése alapján a lomok elszállítását megrendeltük, az intézkedésig szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel,
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Beck András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Határ út szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Határ út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Pesterzsébet szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Alsóteleki utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére