Megoldott

Megrongált telefonfülke

Telefonfülke felső ablaküvege hiányzik, kérem a Telekom értesítését a probléma megoldása céljából.(Dr. Lenkei-Electrolux magasságában)
https://www.google.com/maps/@47.4957491,19.0709358,3a,17.3y,141.44h,85.73t/data=!3m6!1e1!3m4!1sGvc0UomkAWetok9XLUwsuQ!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 8

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Az üveget pótoltuk, a fülkét kitakarítottuk.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement Telekom fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes tönkrement fedelek.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Karácsony Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére