Megoldott

Hiányzó tűzcsap sapka

Kérem a Vízművek értesítését a probléma megoldása céljából.
https://www.google.com/maps/@47.4995224,19.0647131,3a,23.7y,39.53h,69.34t/data=!3m6!1e1!3m4!1skHF3pT0HAhSKQPbdsss1gg!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Klauzál tér 6

Hozzászólások

  • B Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére