Válaszra vár

Ez parlagfű-e?

Nem tudom megállapítani, nem értek hozzá.
Azt viszont szeretném kérni, hogy vágják le.

A helyszín a 16 kerület, Körvasút sor kicsi utca (a garázssor van mögöttünk) ahol megtörik az íve. A közelben a Rákos út Füredi út találkozása és a vasúti átjáró.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Körvasút sor 13

Hozzászólások

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbítottuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XVI. kerület
    Pálya utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kertből kihajló alacsony faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület
    Rádió utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére