Megoldott

Rossz állapotú csatornafedél

Anonim Járókelő

Rossz állapotú csatornafedél, Budapest IX. ker., Soroksári út, Tagló u. és Kén u. közötti rész, NEM a Duna felőli oldal

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 110

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement Telekom fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes tönkrement fedelek.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Karácsony Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére