Megoldott

Hiányzó tűzcsap fedél

Kérem a Vízművek értesítését a fedél pótlása miatt.
https://www.google.com/maps/@47.4239212,19.0598558,3a,75y,242.46h,60.15t/data=!3m6!1e1!3m4!1s30Av9vbYyd5b4mzjuM_uMw!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Déli u. 7b

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére