Megoldott

Lehet menni egyenesen?

Lehet, én nem értelmezek valamit jól, de a mellékelt képen látható útfestés és tábla szerintem nincsen összhangban egymással. Ha ez így van, kérném a tábla/felfestés korrigálását. Az illetékesek eljárását előzetesen is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út 4

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett helyszín egyértelmű. A két sáv közül az egyik, amelyen egyébként a villamos is halad megy tovább egyenesen, míg a jobbszélső sáv csak jobbra kanyarodásra használható.

    h...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bosznay Réka
    Illetékes: Budapest Közút
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöld ciklus kimarad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére