Válaszra vár

Kidöntött korlát

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a probléma megoldására.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Városligeti fasor 40

Hozzászólások

  • B Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Facsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FŐKERT
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére