Megoldásra vár

Nagyon kiálló csatornafedél a Zöldkő utcában

Nagyon kiáll a képen látható csatornafedél a Zöldkő utcában, aminek szomszédságában rendelő és óvoda is van. Sok nehezen mozgó idősebb és kisgyermekes is jár a környéken (babakocsival). Nagy segítség lenne a helyzet megoldása. Az illetékesek eljárását előzetesen is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zöldkő u. 25

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elnézést kérek, az előző bejegyzés téves. Javításra kiadva.
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Törött fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hálász Péter
    Illetékes: Magyar Telekom
    Harcsa utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Lyukas csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére