Megoldott

Törött zárszekrény

Anonim Járókelő

Zárszekrény törött, kérem a vízművektől cseréjét. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 126

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélték, köszönöm!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére