Megoldott

Leesett a kupak

Anonim Járókelő

Kérem tegyék vissza! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    A tövénél nem hiányzik ez a lezáró dugasz?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyors volt. Köszönöm!
  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha jól látom a dugasz is hiányzik belőle :-(
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tűzcsap fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dinda Árpád
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mikoviny utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére