Megoldott

Nem működő, koszos szökőkút

A Római téren néhány hónapja átadott szökőkút fokozatosan egyre kevesebb vizett spriccelt, ma már semmi nem jön belőle.

Lenne pár javaslatom:

1. Nem csak néha kellene beledobni néhány víztisztító tablettát, ez kevés. A medence alján egyre csak gyűlik az alga, rendszeresen ki kellene tisztítani.
2. Mivel vízforgató rendszerű, az elpárolgott vizet időnként pótolni kellene.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A felirat ezen a képen egy kicsit jobban olvasható.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes, hogy országban nagyon sok szökőkutat lehet üzemeltetni, csak pont Óbudán nem tudják megoldani.

    Én naponta látom ezt a szökőkutat, csak egyetlen alkalommal tapasztaltam, hogy faágakkal elduga
    ...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    NIncs megoldva, azóta sem üzemel.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismét leengedték és kitakarították. Talán az volna a legjobb, ha így is maradna, amíg nem találnak a folyamatos tisztántartásra és üzemeltetésre megoldást.
  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon úgy fest, hogy itt egy állandóan visszatérő problémáról van szó. Reméljük, hogy időnként ki-ki takarítják.
    admin
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszta trutyi az egész :(
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Leeresztették, kitakarították, feltöltötték, de egy hét után megint tiszta alga az egész. A csövekből alig folyik víz.

    Egy érdekesség: a fúvókákat feketére festették. Csak nem a színesfémtolvajokat s...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Estére kipucolták, jöhet az üzembehelyezés.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Már takarítják a medencét!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kidőlt villamos doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Viziorgona utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Ipartelep utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére