Megoldott

Tönkrement tűzcsap

Kérem javítsák meg! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér H

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tűzcsap fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dinda Árpád
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mikoviny utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére