Válaszra vár

Fákat befogó rács cseréje

A tóváros lakóparkban több helyen is kinőtték a járdán lévő fák a köréjük épített fémrácsot, cserélni szükséges, mielőtt teljesen benövik.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kánai út 3

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve az Atenor Hungary Kft. részére az info@atenor.hu e-mail címre.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve az Atenor Hungary Kft. részére az info@atenor.hu e-mail címre.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. szeptember 6., hétfő 20:05
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Révész Andrea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére