Megoldásra vár

Kiszáradt fasor

A XVI. kerületben a Körvasút soron a Rákosszentmihály vasútállomás mellett van egy kis közpark. Sajnos a fasorban több fa is elszáradt. Kérem az illetékeseket a pótlásukat.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Körvasút sor 48

Hozzászólások

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést.
    Intézkedünk
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XVI. kerület
    Pálya utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kertből kihajló alacsony faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület
    Rádió utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére