Megoldatlan

Közösségi Közlekedés hiánya

Kedves Járókelő!

Régóta foglalkoztat, hogy a XIV. kerületi Róna utcában a Szugló utca és a Kerepesi utca között miért nincs semmilyen közösségi közlekedési eszköz? Az Uzsoki úti kórház és a Szugló utca között a 82-es troli közlekedik, azonban az a Szugló utcán halad tovább.
A Róna utca mindkét oldala sűrűn lakott, valamint az utca számos nagy forgalmú utat keresztez, amelyeken troli viszonylatok közlekednek.

A képen piros szinnel jelöltem a troliviszonylatot, feketével pedig a kérdéses utcarészt.

Válaszukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán érdemes lenne az egyeztetés jegyzőkönyveit kikérni, ha a részletek érdekelnek. :)
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8823)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A BKK tervei között szerepel Zugló k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak egy ilyen járatnak ugyanott lennének megállói, ahol most keresztirányban is jár valami, így a rágyaloglás ugyanannyi lenne mint most. Másfelől egyedül a Bánki Donát környékén lenne értelme valami...
  • Kis Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Örs Vezér tere vagy a Pillangó utcai megállóhoz illetve a 7-es buszhoz tudna utasokat szállítani valamint az összes említett keresztirányú trolira is rá tudna hordani. Nem mindenki megy a belváros...
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    30 éve vagyok lassan kerületi lakos, de tudsz ám újat mondani! Nézzük szép sorban:
    Szugló utca - Egressy út között mindkét oldalt jellemzően 3 emeletes vagy magasabb épületek vannak. Hálózati kapcsola
    ...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kis Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a villamossín mentén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Komplex problémák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dobozi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Omlik a megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budafoki elágazás (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére