Megoldott

Mocskos és balesetveszélyes telefonfülkék

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Szeretném kérni a 8. kerületi Népszínház úton található 2 telefonfülke javítását, vagy az esetleges felszámolását, mert sajnos azon felül, hogy a járdát is nagyban foglalja, még az lehetséges utcakép javulását sem sokban segíti, hiszen jelenleg a bódékat wc-nek, és szállásnak használják egyesek nem beszélve az összefirkált vagy állandóan betört és veszélyes felületekről. Az egyik a II. János Pál pápa tér közelében található a villamos megállónál, a másik pedig a Kis Fuvaros utca és a Teleki tér között.

Munkájukat előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Népszínház u. 51

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A fülkét kitakarítottuk, a hibákat javítottuk.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement Telekom fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes tönkrement fedelek.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Karácsony Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére