Megoldott

Össze firkált utas váró

Tisztelt járókelők ma nap rongálták meg a busz várót legyenek szívesek az illetékes intézkedni ez ügyben

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kossuth Lajos utca 140

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! A takarítást elvégeztük.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére