Megoldott

Graffitis váró (Kocka utca)

Tisztelt illetékes!
Kérem tisztítsák meg a várót.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kocka utca

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Az utasvárót kollégáim letakarították.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére