Megoldatlan

Szörnyü àllapotban lèvö fèlig kiszàradt fàk

FRISSÍTÉS 2022.05.31.
sajnos itt nem sok minden változott, félig el van száradva minden fa
----

FRISSÍTÉS 2021.09.02.
Papp László Sportaréna válasza:
A magánterületünkön lévő növényzet rendbetételét már 2 hete megkezdte a szerződött kertészeti vállalkozás. Jelenleg a hatalmas terület aljnövényzetének és bokrainak rendbetétele történt meg. A fák visszametszése a szeptemberi hónapban fog megtörténni. Mindannyian reméljük, hogy az élet visszatér a korábbi normális medrébe és folyamatosan lesz lehetőségünk a területünkön található növényzet gondozására.

----

FRISSÍTÉS 2021.08.31:
Zugló Zrt. válasza:

Ez a terület nincs a Zuglói Zrt. kezelésében.
Legyen kedves a Budapest Aréna üzemeltetőjét keresni.

----
FRISSÍTÉS:
A FŐKERT válasza:

A bejelentésben jelzett terület nincs Társaságunk üzemeltetésében.

---

Szörnyü àllapotban lèvö fèlig kiszàradt fàk

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 50

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés nevét "szörnyü àllapotban lèvö fèlig kiszàradt fàk"-ról "Szörnyü àllapotban lèvö fèlig kiszàradt fàk"-ra.

  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu !

    Tájékoztatjuk Önöket, hogy a kérdéses területeink fa és területkezelési munkálatait megkezdtük, folyamatosan végezzük.
    A covid járvány ideje alatt részben kiszáradt, de még meg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Papp László Sportaréna

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.05.31. sajnos itt nem sok minden változott, félig el van száradva minden fa ---- FRISSÍTÉS 2021.08.31: Zugló Zrt. válasza: Ez a terület nincs a Zuglói Zrt. kezelésében. Legyen kedves a Budapest Aréna üzemeltetőjét keresni. ---- FRISSÍTÉS: A FŐKERT válasza: A bejelentésben jelzett terület nincs Társaságunk...

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.08.31: Zugló Zrt. válasza: Ez a terület nincs a Zuglói Zrt. kezelésében. Legyen kedves a Budapest Aréna üzemeltetőjét keresni. ---- FRISSÍTÉS: A FŐKERT válasza: A bejelentésben jelzett terület nincs Társaságunk üzemeltetésében. --- Szörnyü àllapotban lèvö fèlig kiszàradt fàk"-ról "FRISSÍTÉS 2022....

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    sajnos itt nem sok minden változott, félig el van száradva minden fa ????
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Küldte a Windows Posta

    Tisztelt Hölgyem!

    Köszönjük bejelentését!

    A magánterületünkön lévő növényzet rendbetételét már 2 hete megkezdte a szerződött kertészeti vállalkozás. Jelenleg a hatalmas te
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Papp László Sportaréna

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: A FŐKERT válasza: A bejelentésben jelzett terület nincs Társaságunk üzemeltetésében. --- Szörnyü àllapotban lèvö fèlig kiszàradt fàk"-ról "FRISSÍTÉS 2021.08.31: Zugló Zrt. válasza: Ez a terület nincs a Zuglói Zrt. kezelésében. Legyen kedves a Budapest Aréna üzemeltetőjét keresni. ---- FRISSÍTÉS: A F...

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Papp László Sportaréna"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    A Városüzemeltetési Osztály válaszát küldöm önnek:

    Ez a terület nincs a Zuglói Zrt. kezelésében.

    Legyen kedves a Budapest Aréna üzemeltetőjét keresni.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "szörnyü àllapotban lèvö fèlig kiszàradt fàk"-ról "FRISSÍTÉS: A FŐKERT válasza: A bejelentésben jelzett terület nincs Társaságunk üzemeltetésében. --- Szörnyü àllapotban lèvö fèlig kiszàradt fàk"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00088134 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Magyar Zene Háza környezete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Csilla
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Csertő utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gyarmat utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére