Megoldott

Hiányzó tábla

Anonim Járókelő

Tisztelt Vízmű!
Z100 elzárószerelvény jelzőtábla hiányzik, kérem pótlását, köszönöm!

280510391

Kép forrása: Google

https://maps.app.goo.gl/v4iHW3Cg24oy8LU9A

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szabadság u. 47a

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • KG P hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva! :-)
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Hiba nincs.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tűzcsap fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére