Megoldott

Gaz

Elgazosodott a Mexikói út melletti kb 26 éve nem használt rozsdásodó sínek mentén minden. A gaz méteres, helyenként embermagasságú.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 58b

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fogel László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggelre a Mexikói úti gaztengert lekaszálták. Öröm, és köszönöm a segítséget.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Fogel László hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet, hogy MÁV-hoz, vagy a BKK-hoz tartozik a terület
    Üdvözlettel
    Fogel László
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00088015 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Fogel László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Jávor utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére