Megoldatlan

STOP előjelző tábla, de közben a helyszínen "csak" elsőbbségadás kötelező" tábla van

Egy "STOP 50m" előjelző tábla van kihelyezve a kereszteződés elé, de közben a helyszínen "csak" elsőbbségadás kötelező" tábla van.
Kérem a táblák valós helyzethez történő szíves igazítását.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 178

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Duna Plaza

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Duna Plaza

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Duna Plaza"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Paduc köz és a bevásárló központ környékén található úthálózat magántulajdonban van, a bejelentésben szereplő jelzőtáblák üzemeltetését nem a Társaságunk végzi, így a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére