Megoldott

szemètkupac

szemèkupac a rossmann melletti parkolò oldalàban

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Országbíró u. 36

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elvittèk, köszi
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Terrárium és kiszabadult kígyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megtelt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letörött faág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Tomori utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére