Megoldott

kidobott bùtorok

kidobott bùtorok

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 5

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elvittèk, köszi
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kámfor utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kámfor utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék Kresz Géza u.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére