Megoldott

Pesterzsébet szemét

Anonim Járókelő

Rendszeresen leraknak itt háztartási és építési törmeléket, szeretnénk már kamerát ide, a domb miatt nincs szem előtt ez a terület!

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Alsóteleki u. 12

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés után pár héttel a lomtalanítással elvitték a hulladékot.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel az önkormányzat furgonja megnézte az azóta kétszeresére gyarapodott szeméthalmot, majd továbbhajtottak:-(
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Határ út szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Határ út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére