Megoldott

Gazos rész a játszótéren

Elég lehangoló látványt nyújt ezen a szép játszótéren az elhanyagolt, gazos területek látványa.
Kérnénk szépen a rendbetételét és folyamatos rendbentartását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Budapest 47.509069

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Városliget Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Köszönjük levelüket, egyben tájékoztatjuk Önöket, hogy a problémát még augusztusban megoldották kollégáink.

    Tisztelettel,
    Városliget Zrt.
    Ügyfélszolgálat

    From: Járókelő.hu
    Se
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Unnamed Road, 1146 Magyarország (47.50964050, 19.08589272, 16)"-ról "Budapest, Budapest 47.509069, 19.086686, 1146 Magyarorsz...

  • Ré-Ko Zsu hozzászólt a bejelentéshez.

    A térkép pontosan be van jelölve, hogy a Városligeti Nagyjátszótérről van szó!
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Városliget Zrt."-ra.

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    szánkódomb a Városligetben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    víz pazarlás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Dvořák sétány (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére