Megoldott

Nyitva hagyott zörgő szerelőajtók a buszon

A 22-es és 22A buszon rendszerszinten félig nyitva vannak a busz teteje alatt elhelyezkedő szerelődobozok (lásd a mellékelt képen). Nem tudom, ennek van-e oka, de hogy rendeltetésszerűen ennek nem így kell lennie, az biztos. Hogy mennyire balesetveszélyes, azt nem tudom, de felteszem, egy utasnak nem lenne szabad tudnia oda benyúlni, pedig így az lehetséges. Mindegyik buszra igaz ez és ezért a buszok elviselhetetlenül zörögnek az út kátyúsabb részein. Konkrét példák a zörgő buszokra: MRZ-397, MRZ-367, MRZ-368. Szeretném kérni, hogy az ajtókat a balesetveszély elkerülése és a zörgés csökkentése céljából az eredeti kialakításnak megfelelően zárják. Az illetékesek eljárását előzetesen is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0020487-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00087847

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes VOLÁNBUSZ Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Patrik. Köszönöm a linket, nem ismertem azt, de mivel éppen két éves, ezért úgy érzem, időszerű volt az ismételt bejelentés.
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt volt már róla szó:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/50261/man-buszok

    A 22 és 22A vonalon a Volánbusz szolgáltatat. Ők már ezt válaszolták:

    "A járművezetők többsége jelezte a MAN típusú...
  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Patrik, köszi a választ. A szándék díjazandó, de a megoldás akkor is több szempontból aggályos. Egy ilyen rendszerszintű problémára rendszerszintű válasz kell, nem az, hogy minden évben hónapokig több...
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ennek az oka, hogy a klíma hatásosabban működjön. A sofőrök szokták sokszor kinyitni, hogy ne dögöljenek meg a melegben az utasok. Ha bezárják, akkor alig fújja a levegőt sajnos a klíma. Az MAN buszok...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Villamosmegálló állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    129-es járat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Akadémia (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére