Válaszra vár

Gyomok ránőttek a járdára

A kerítés es a jarda kozotti reszen növő gyomok ránőttek a járdára, egy részen már kozlekedni sem lehet.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Csipke út 30

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetnek.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére