Válaszra vár

Kiömlött festék az úton

A Szendrő utca és Nógrádi utca sarkán nagy mennyiségű fehér festék ömlött ki az útra. Jó volna, ha ezt eltávolítanák.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Szendrő u. 52

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Olvashatatlan tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Szanatórium utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Szilágyi Erzsébet fasor (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére