Megoldott

Megsérült hinta

A hinta ülőfelületéről a burkolat teljesen lemállott.
Veszélyes a használata, mert lecsúszhat róla a gyerek!
Kérjük szépen a cseréjét/javítását!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bajza u. 7

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Ré-Ko Zsu hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva ????
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00087727

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00087727 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hog
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére